Ugdymosi proceso trukmė:
1-4 klasės – 35 savaitės
5-8, Ig-IIg klasės – 37 savaitės
IIIg – 36 savaitės
IVg klasė – 34 savaitės
ŽELVOS GIMNAZIJOS MOKYTOJŲ 2023-2024 M.M II PUSMEČIO PAMOKŲ TVARKARAŠTIS
(sausio 29 d. - ugdymo proceso pabaiga)
- Pirmadienis - |
|||||||||
Kodas |
Pavadinimas |
08:00 |
08:55 |
10:00 |
11:10 |
12:10 |
13:05 |
13:55 |
14:40 |
ALiš |
Algirdas Liška |
|
Žmogaus sauga 6 |
///// |
|||||
AStank |
Audronė Stankevičienė |
|
Rusų10 |
|
Rusų/Fizika 12 |
///// |
|||
DAugl |
Dalia Auglienė |
Biologija 7 |
Biologija 8 |
Gamta 5 |
Gamta 6 |
Biologija 12 |
Biologija 10 |
Biologija 9 |
///// |
DKriau |
Daiva Kriaučiūnaitė |
Anglų k. 9 |
Anglų k. 5 |
Anglų k. 8 |
|
Anglų k. 6 |
Anglų k. 7 |
Anglų 10 |
///// |
DTaug |
Danguolė Tauginienė |
///// |
|||||||
EMot |
Edita Motiejūnienė |
|
Matematika 10 |
Matematika 12 |
Matematika 9 |
Matematika 8 |
Geom/Planim12 |
|
///// |
GMar |
Gintaras Markevičius |
Fizinis ugd 10 |
|
Fizinis ugd 9 |
Fizinis ugd 12 |
Fizinis ugd 7 |
Fizinis ugd 6 |
Fizinis ugd 8 |
///// |
IMic |
Irena Micienė |
///// |
|
Fizika 9 |
Fizika 8 |
Rusų/Fizika 12 |
///// |
||
JGin |
Jolita Gineikienė |
///// |
|||||||
JGrig |
Jolita Grigucevičienė |
///// |
|||||||
JKuod |
Justina Kuodienė |
///// |
|||||||
GVyš |
Greta Vyšniauskienė |
///// |
|||||||
LMon |
Lina Monkevičienė |
///// |
|||||||
DŽid |
Daiva Židonienė |
Istorija 12(A) |
Istorija 12 |
Istorija 6 |
Istorija 10 |
Istorija 5 |
Piliet_pagr 9 |
|
///// |
RPov |
Rasa Povylienė |
Lietuvių k. 5 |
Lietuvių k. 9 |
Lietuvių k. 7 |
|
|
Neform. ugd. |
///// |
|
RStr |
Romualda Stražinskienė |
|
Lietuvių k. 6 |
Lietuvių k. 10 |
Lietuvių k. 8 |
|
///// |
||
RZab |
Regina Zabielienė |
Šokis3 |
Šokis2 |
Šokis4 |
Šokis1 |
|
Neform. ugd. |
///// |
|
AAliš |
Alė Ališauskienė |
Muzika 8 |
|
///// |
|
Neform. ugd. |
|
///// |
|
VLis |
Virginija Liškienė |
Matematika 6 |
Matematika 7 |
Matematika 12 |
Matematika 5 |
|
Geom/Planim12 |
|
///// |
ZKri |
Zita Kriaučiūnienė |
|
|
|
|
|
Neform. ugd. |
|
|
RMic |
Rūta Miciūtė |
|
|
|
|
|
Neform. ugd. |
Neform. ugd. |
|
JBut |
Jolanta Butkienė (1 kl) |
Lietuvių k. 1 |
Lietuvių k. 1 |
Matematika 1 |
|
Neform. ugd. |
|
|
|
JTav |
Jonė Tavorienė (2 kl) |
Matematika 2 |
|
Lietuvių k. 2 |
Lietuvių k. 2 |
Pasaulio pažinimas 2 |
|
|
|
RLat |
Ramunė Latvienė (3 kl) |
|
Lietuvių k. 3 |
Matematika 3 |
Lietuvių k. 3 |
Visuom.ugd. 3 |
|
|
|
DDul |
Dalė Dulkevičienė (4 kl.) |
Matematika 4 |
Fzinis ugd 4 |
|
Lietuvių k. 4 |
Pasaulio pažinimas 4 |
|
|
|
- Antradienis - |
||||||||||
Kodas |
Pavadinimas |
08:00 |
08:55 |
10:00 |
11:10 |
12:10 |
13:05 |
13:55 |
14:40 |
|
ALiš |
Algirdas Liška |
|
Technologijos 6 |
|
Gyvenimo įgūdžiai 5 |
Technologijos 10 |
Žmogaus sauga 10 |
///// |
||
AStank |
Audronė Stankevičienė |
|
Rusų k. 7 |
|
Rusų k. 8 |
|
Rusų k. 6 |
Rusų k. 9 |
///// |
|
DAugl |
Dalia Auglienė |
Anglų k. 4 |
Biologija 9 |
Anglų2 |
Anglų3 |
Biologija 12 |
Biologija 7 |
Biologija 12 |
///// |
|
DKriau |
Daiva Kriaučiūnaitė |
Anglų k. 12 |
Anglų k. 8 |
Anglų k. 5 |
Anglų k. 7 |
Anglų k. 9 |
|
///// |
||
DTaug |
Danguolė Tauginienė |
///// |
||||||||
EMot |
Edita Motiejūnienė |
Matematika 9 |
|
Matematika 8 |
Matematika 12 |
Matematika 10 |
|
///// |
||
GMar |
Gintaras Markevičius |
Fizinis ugd 6 |
Fizinis ugd 12 |
|
Fizinis ugd 9 |
|
Fizinis ugd 8 |
///// |
||
IMic |
Irena Micienė |
///// |
||||||||
JGin |
Jolita Gineikienė |
Chemija 8 |
Technologijos 6 |
|
Gyvenimo įgūdžiai 5 |
Technologijos 10 |
|
///// |
||
JGrig |
Jolita Grigucevičienė |
|
Dailė 7 |
Dailė 5 |
|
///// |
||||
JKuod |
Justina Kuodienė |
///// |
||||||||
GVyš |
Greta Vyšniauskienė |
///// |
||||||||
LMon |
Lina Monkevičienė |
///// |
||||||||
DŽid |
Daiva Židonienė |
|
Istorija 5 |
Istorija 10 |
Piliet. pagr. 10 |
Istorija 6 |
Istorija 12 |
|
///// |
|
RPov |
Rasa Povylienė |
Lietuvių k. 5 |
|
Lietuvių k. 9 |
|
Lietuvių k. 7 |
|
Neform. ugd. |
||
RStr |
Romualda Stražinskienė |
Lietuvių k. 10 |
Lietuvių k. 12 |
Lietuvių k. 6 |
Lietuvių k. 8 |
|
|
///// |
||
RZab |
Regina Zabielienė |
///// |
||||||||
AAliš |
Alė Ališauskienė |
Muzika 1 |
Muzika 2 |
///// |
Muzika 3 |
Muzika 9 |
|
///// |
||
VLis |
Virginija Liškienė |
Matematika 7 |
|
Matematika 12 |
|
Matematika 5 |
|
///// |
||
RMic |
Rūta Miciūtė |
|
|
|
|
|
|
|
||
JBut |
Jolanta Butkienė (1 kl) |
|
Matematika 1 |
Fizinis ugd 1 |
Lietuvių k. 1 |
Technologijos 1 |
|
|
||
JTav |
Jonė Tavorienė (2 kl) |
Matematika 2 |
|
|
Lietuvių k. 2 |
Fizinis ugd 2 |
Neform. ugd. |
|
||
RLat |
Ramunė Latvienė (3 kl) |
Lietuvių k. 3 |
Lietuvių k. 3 |
Matematika 3 |
|
|
|
|
||
DDul |
Dalė Dulkevičienė (4 kl.) |
|
Matematika 4 |
Lietuvių k. 4 |
Lietuvių k. 4 |
Pasaulio pažinimas 4 |
|
|
||
- Trečiadienis - |
|||||||||||||
Kodas |
Pavadinimas |
08:00 |
08:55 |
10:00 |
11:10 |
12:10 |
13:05 |
13:55 |
14:40 |
||||
ALiš |
Algirdas Liška |
|
Technologijos 5 |
Technologijos7 |
|
///// |
|||||||
AStank |
Audronė Stankevičienė |
|
Rusų k. 9 |
Rusų k. 8 |
Rusų k. 7 |
Rusų10 |
Rusų 12 |
Rusų/Fizika 12 |
///// |
||||
DAugl |
Dalia Auglienė |
///// |
|||||||||||
DKriau |
Daiva Kriaučiūnaitė |
Anglų k. 12 |
Anglų k. 7 |
Anglų 10 |
|
Anglų k. 6 |
|
///// |
|||||
EMot |
Edita Motiejūnienė |
///// |
|||||||||||
GMar |
Gintaras Markevičius |
Fizinis ugd 10 |
|
Fizinis ugd 8 |
Fizinis ugd 5 |
Fizinis ugd 6 |
Neform. ugd. |
||||||
IMic |
Irena Micienė |
///// |
|
Fizika 10 |
Fizika 9 |
Fizika 8 |
Rusų/Fizika 12 |
///// |
|||||
JGin |
Jolita Gineikienė |
Chemija 9 |
Chemija 10 |
Technologijos 5 |
Technologijos7 |
Neform. ugd. |
///// |
||||||
JGrig |
Jolita Grigucevičienė |
///// |
|||||||||||
JKuod |
Justina Kuodienė |
Geografija 6 |
Geografija 8 |
Geografija 7 |
Geografija 12 |
|
Geografija 9 |
|
///// |
||||
LMon |
Lina Monkevičienė |
|
Tikyba 6 |
Tikyba 4 |
Tikyba 8 |
Tikyba 10 |
Tikyba 7 |
///// |
|||||
DŽid |
Daiva Židonienė |
///// |
|||||||||||
RPov |
Rasa Povylienė |
Lietuvių k. 7 |
Lietuvių k. 5 |
Lietuvių k. 9 |
|
///// |
|||||||
RStr |
Romualda Stražinskienė |
Lietuvių k. 8 |
Lietuvių k. 12 |
Lietuvių k. 6 |
Tekst_rašymas 12 |
|
///// |
||||||
VLis |
Virginija Liškienė |
Matematika 5 |
Matematika 6 |
|
///// |
||||||||
RMic |
Rūta Miciūtė |
|
|
|
|
|
Neform. ugd. |
|
|
||||
JBut |
Jolanta Butkienė (1 kl) |
Lietuvių k. 1 |
Lietuvių k. 1 |
Matematika 1 |
Gamtos mokslai 1 |
Dailė 1 |
|
|
|
||||
JTav |
Jonė Tavorienė (2 kl) |
Matematika 2 |
Fizinis ugd 2 |
Lietuvių k. 2 |
Dailė ir techn. 2 |
Dailė ir techn. 2 |
|
|
|
||||
RLat |
Ramunė Latvienė (3 kl) |
Matematika 3 |
Lietuvių k. 3 |
Fizinis ugd 3 |
Gamtos mokslai 3 |
Dailė 3 |
|
|
|
||||
DDul |
Dalė Dulkevičienė (4 kl.) |
Lietuvių k. 4 |
Lietuvių k. 4 |
Matematika 4 |
|
Dailė ir techn. 4 |
Neform. ugd. |
|
|
||||
- Ketvirtadienis - |
|||||||||||
Kodas |
Pavadinimas |
08:00 |
08:55 |
10:00 |
11:10 |
12:10 |
13:05 |
13:55 |
14:40 |
||
ALiš |
Algirdas Liška |
Menai/Techn12 |
Gyvenimo įgūdžiai 7 |
|
Dailė/Tech 8_9 |
Gyvenimo įgūdžiai 9 |
///// |
||||
AStank |
Audronė Stankevičienė |
|
Rusų k. 6 |
|
///// |
||||||
DAugl |
Dalia Auglienė |
Biologija 10 |
Anglų k. 4 |
Anglų2 |
Gamta 5 |
Anglų3 |
Gamta 6 |
|
///// |
||
DKriau |
Daiva Kriaučiūnaitė |
|
Anglų k. 8 |
|
Anglų k. 9 |
Anglų k. 12 |
|
///// |
|||
EMot |
Edita Motiejūnienė |
Matematika 8 |
Matematika 9 |
|
Matematika 10 |
Matematika 12 |
|
///// |
|||
GMar |
Gintaras Markevičius |
|
Fizinis ugd 7 |
|
Fizinis ugd 5 |
|
Neform. ugd. |
///// |
|||
IMic |
Irena Micienė |
///// |
|
Fizika 10 |
Fizika 7 |
|
///// |
||||
JGin |
Jolita Gineikienė |
Menai/Techn12 |
Gyvenimo įgūdžiai 7 |
|
Dailė/Tech 8_9 |
Gyvenimo įgūdžiai 9 |
///// |
||||
JGrig |
Jolita Grigucevičienė |
Menai/Techn12 |
Dailė 10 |
Dailė 6 |
Dailė/Tech 8_9 |
|
///// |
||||
JKuod |
Justina Kuodienė |
Geografija 9 |
Geografija 10 |
Geografija 8 |
Geografija 12 |
Geografija 6 |
Geografija 7 |
Geog12(A) |
///// |
||
LMon |
Lina Monkevičienė |
|
Tikyba 5 |
Neform. ugd. |
|||||||
RPov |
Rasa Povylienė |
Lietuvių k. 5 |
Lietuvių k. 9 |
Lietuvių k. 7 |
///// |
||||||
RStr |
Romualda Stražinskienė |
Lietuvių k. 6 |
|
Lietuvių k. 12 |
Lietuvių k. 8 |
|
Lietuvių k. 10 |
|
///// |
||
AAliš |
Alė Ališauskienė |
Muzika 3 |
Muzika 1 |
///// |
Muzika 4 |
Neform. ugd. |
Neform. ugd. |
///// |
|||
VLis |
Virginija Liškienė |
Matematika 7 |
Matematika 6 |
Matematika 5 |
|
Matematika 12 |
|
///// |
|||
RMic |
Rūta Miciūtė |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
JBut |
Jolanta Butkienė (1 kl) |
Matematika 1 |
|
Lietuvių k. 1 |
Fizinis ugd 1 |
Visuom.ugdym 1 |
|
|
|
||
JTav |
Jonė Tavorienė (2 kl) |
Lietuvių k. 2 |
Lietuvių k. 2 |
|
Matematika 2 |
Pasaulio paž. 2 |
|
|
|
||
RLat |
Ramunė Latvienė (3 kl) |
|
Lietuvių k. 3 |
Fizinis ugd 3 |
Matematika 3 |
|
Neform. ugd. |
|
|
||
DDul |
Dalė Dulkevičienė (4 kl.) |
Fzinis ugd 4 |
|
Matematika 4 |
Lietuvių k. 4 |
|
|
|
|
||
- Penktadienis - |
|||||||||
Kodas |
Pavadinimas |
08:00 |
08:55 |
10:00 |
11:10 |
12:10 |
13:05 |
13:55 |
14:40 |
ALiš |
Algirdas Liška |
///// |
|
///// |
|||||
AStank |
Audronė Stankevičienė |
|
///// |
||||||
DAugl |
Dalia Auglienė |
///// |
|||||||
DKriau |
Daiva Kriaučiūnaitė |
|
Anglų k. 6 |
Anglų k. 5 |
Anglų 10 |
|
Anglų 12(A) |
///// |
|
DTaug |
Danguolė Tauginienė |
Istorija 7 |
Istorija 8 |
Istorija 9 |
Istorija 8 |
Istorija 7 |
///// |
||
EMot |
Edita Motiejūnienė |
Matematika 9 |
|
Matematika 8 |
Matematika 12 |
Matematika 10 |
|
///// |
|
GMar |
Gintaras Markevičius |
|
Fizinis ugd 12 |
Fizinis ugd 7 |
Fizinis ugd 5 |
|
///// |
||
IMic |
Irena Micienė |
///// |
|||||||
JGin |
Jolita Gineikienė |
Chemija 8 |
Chemija 9 |
Chemija 10 |
|
///// |
|||
JGrig |
Jolita Grigucevičienė |
///// |
|||||||
JKuod |
Justina Kuodienė |
///// |
|||||||
GVyš |
Greta Vyšniauskienė |
informatika 6 |
Info_10 |
Informatika 7 |
Informatika5 |
Info 9 |
Informatika 8 |
///// |
|
LMon |
Lina Monkevičienė |
|
Tikyba 3 |
Tikyba 1 |
Tikyba 2 |
Dorinis 12 |
Tikyba 9 |
///// |
|
RStr |
Romualda Stražinskienė |
Lietuvių k. 10 |
Lietuvių k. 12 |
|
Lietuvių k. 8 |
Lietuvių k. 6 |
|
///// |
|
AAliš |
Alė Ališauskienė |
Muzika 5 |
Muzika 7 |
Muzika 4 |
Muzika 6 |
Muzika 2 |
Muzika 10 |
///// |
|
VLis |
Virginija Liškienė |
Matematika (A) 12 |
Matematika 5 |
Matematika 6 |
Matematika 12 |
Matematika 7 |
|
///// |
|
JBut |
Jolanta Butkienė (1 kl) |
Lietuvių k. 1 |
Fizinis ugd 1 |
Etika/Tikyba 1 |
Lietuvių k. 1 |
|
|
|
|
JTav |
Jonė Tavorienė (2 kl) |
Matematika 2 |
Fizinis ugd 2 |
Lietuvių k. 2 |
|
|
|
|
|
RLat |
Ramunė Latvienė (3 kl) |
Fizinis ugd 3 |
|
Lietuvių k. 3 |
Matematika 3 |
Technologijos 3 |
|
|
|
DDul |
Dalė Dulkevičienė (4 kl.) |
Fzinis ugd 4 |
Matematika 4 |
|
Lietuvių k. 4 |
Technologijos 4 |
Neform. ugd. |
|